Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Először fogyjak le és utána...

Először fogyjak le és utána kezdjek el edzeni, vgay fordítva? Esetleg egyszerre?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 197cm és 120 kiló. Erőnlétem nem rossz, viszont az átlagnál nem sokkal van feljebb, és van rajtam körülbelül 20-25 kiló felesleg. Szeretnék lefogyni mostmár, és erősödni. Mivel kezdjem? Adjak le 20 kilót, és utána kezdjek el edzeni? Vagy egyszerre is mehet?


Nagyon megköszönném ha bőven kifejtenétek a válaszaitokat. Előre is köszönöm, 17 éves Fiú.


2015. jan. 3. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:
A kettőt egyszerre. Ez a BENCE diéta lényege, hogy megfelelő táplálkozás mellett egészséges életvitel. Nem kell semmit megvonni magadtól, csak megfelelő inőségű, mennyiségű tápanyagokkal kell ellátni a szervezetedet, rendszeres sport mellett. Természetesen egy kis számolással, hogy a kalória töbletet (ha van) szépen "leégesd" magadról.
2015. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!