Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúrástol tényleg csak szép...

Gyúrástol tényleg csak szép izmok lesznek, de nem érnek semmit? Azt hallotam szép felsőtestem lessz de nem leszek erős.14/f

Figyelt kérdés
Napi 100 fekvőtámasznak lessz eredménye?Mennyi idő?Sajnos még edzőterembe nem mehetek...:(
2010. febr. 5. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
NEeem!! Ha gyúrással éred el akk ér valamit, viszont ha mindenféle szerekkel, akkor semmit se ér
2010. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Hát ez attol függ h erőre növelésre edzel v kinézetre ,de azért a két dolog nem üti egymást:D

lesz eredménye de sztem többször kevesebbet csinálj

2010. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
miért gondolod hogy többször kevesebbet?
2010. febr. 5. 22:01
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Csak fekvőtámasz az szép, legalább lenne súlyzód de még az sincs, vagy rúd amin húzódzkodhatnál
2010. febr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
miért nem mehetsz?
2010. febr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Gyúrni a bőrfejű tetkós kancigányok szoktak, a normális emberek edzőterembe járnak EDZENI! Súlyzós edzés a pontos kifejezés.

100 fekvőtámasz az nulla, és nem edzés. Nem értem miért van az, hogy ha súlyzós edzésről van szó, akkor mindenki azt hiszi, hogy csak le kell menni a terembe és rángatózni... meg, hogy a fekvőtámasz az edzésnek számít. Könyörgöm mindent meg kell tanulni, teniszezni, úszni, golfozni... Ez ugyanilyen. Nap mint nap látom a sok birkát ahogy cibálja a súlyzókat halál szabálytalanul, mellette meg osztják az észt, mikor még fehérje és szénhidrát között sem tudnak különbséget tenni, és ha azt mondom tárogatás, azt hiszik lábgyakorlat.


Kicsilány 100 fekvőtámasz azért nulla, és azért mondja az előttem szóló, hogy kevesebb ismétlést kell csinálni ha az ember izmosodni akar, mert ez így működik. Ha valamiből sokat csinálsz akkor állóképes leszel, de az izomzat nem nő. Ha nagyobb súllyal keveset, akkor izmosodsz... Gondolj bele, ha mennyiségre menne, akkor a maratonisták 120 kilós izomkolosszusok lennének, elefánt lábakkal... és nem 40 kilós piszkafák. Ehhez képest nézd meg a 100 méteres síkfutókat...

2010. febr. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az előző válaszolóval értek egyet!
2010. febr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

"ha mindenféle szerekkel, akkor semmit se ér"


Istenem micsoda baromság Úgy látszik egyesek mindent elhisznek amit a tévében mondanak nekik :)))))))))


http://www.youtube.com/watch?v=HYO4tbvwaDk


...ez Vörös Zoltán is milyen gyenge, tiszta felfújódott lufi a sok "szertől", szegény csak 260 kilóval nyom!

2010. febr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig van napi 100 fekvőnek eredménye.5x csinálok 20at.De amugy nemfogok még súlyzózni mert nemszabad
2010. febr. 6. 11:46
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Látod, ezért vagyunk itt néhányan arrogánsak!

Felteszel egy kérdést, megkapod rá a választ valakitől aki több ideje foglalkozik ezzel, mint ahány éves vagy... és mi történik... Te kurv@ okosan elkezdesz vitatkozni, hogy igenis a nyominger fekvőtámaszaid érnek valamit, és terembe nem mész, mert nem lehet... Miért ne lehetne kismajom? Gőzöd nincs az egészről, hülyeségeket beszélsz, és még vitatkozol is... Minek kérdezel, ha úgysem fogadod el az okosabb válaszát????

2010. febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!