Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 évesen már késő elkezdeni...

14 évesen már késő elkezdeni balettozni? (többi lent)

Figyelt kérdés

4-8 éves koromig balettoztam, 10 évesen kezdtem el újra és úgy 2 éve hagytam abba megint. Most az átlagnál kicsit hajlékonyabb vagyok de

sokkal kevésbé mint 2 éve.


2015. jan. 15. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen szintet akarsz elérni. ha nagyon profi szeretnél lenni, akkor nehéz dolgod lesz, lehet, hogy már nincs is rá esély. de ha csak élvezni akarod, és jól csinálni, akkor simán kezdd el most.
2015. jan. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

ne is álmodj arról hogy profi leszel, 12 évesen kezdetem és már elkéstem, sajnos le kellett mondanom a kis álmomról :(

Pedig azt mondják nagyon jó táncos lehettem volna ha nem kezdem ilyen későn. Szórakozásból bármikor el lehet kezdeni:)

2015. jan. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:))
2015. jan. 15. 20:11
 4/4 anonim válasza:
Ha amikor csináldad élvezted és szeretted akkor szerintem érdemes elkezdened.Én soha nem balettoztam és féléve 13 évesen kezdtem el .Rengeteg sikerélményem volt.Sokkkal gyorsabban haladok mint goldoltam és nagyon élvezem.
2015. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!