Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » WWE fanok! A közönség miért...

WWE fanok! A közönség miért "utálja" mostanában John Cenat? És Roman Reigns a Royal Roumble után?

Figyelt kérdés

2015. jan. 26. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert már elegük van abból, hogy évek óta nyomják Cena szuperhero karakterét orrba-szájba. Ez persze a 10 éveseknek tetszik, jön a hős Cena és elnáspángolja a rosszfiúkat, de a tizedik ugyanolyan sablonos "hősies" győzelem után már kezd unalmas lenni.

Reigns-el is kezd hasonló lenni a helyzet. A fújolás legfőképp annak szólhatott, hogy a legkiszámíthatóbb, legsablonosabb forgatókönyv szerint alakult a Rumble meccs. Bryan kiesésénél teljesen egyértelmű lett, hogy ő nyeri meg, ezért is jött a füttykoncert már akkor is amikor megjelent.

Mellesleg elég kemény volt a Philadelphiai közönség, Cena-nak füttykoncert, Rollinsnak és Lesnarnak hatalmas éljenzés :D

2015. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Reigns: Elképesztően rosszul hozták ki őt győztesnek. Az meg hogy Bryant ilyen hamar kidobták, és ahogy kiesett, megpecsételte az egészet. Hiba volt visszahozni Bryant ezzel csak annyit értek el, hogy kifütyülték Reignst,mindenki Bryan győzelmét akarta,erre mindjárt a meccs elején kiesik,érthető hogy kiakadtak a nézők.
2015. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Cena: Unalmas. Több éve ezt a jó szuperhőst nyomja aki az utolsó pillanatban feláll és győz... Jót tenne neki egy "heel turn"..., de akkor oda az "öröksége" és az összes dolog, amit eddig mondott.
2015. jan. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mostmár értem! Köszönöm a válaszokat. Igen a igazából minkettővel egyet értek. Néha tényleg teljesen egyértelműek a meccsek. Sajnos.
2015. jan. 27. 15:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Cena befásult... Semmi újat nem tud mutatni, 5 éve ezeket a mozdualtokat nyomja, és ugyan ezt a szuperhős jófiú figurát... Meg lehet unni, nem is kicsit...
2015. jan. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 wwe a kiraly válasza:
Reings-nek a gyozelme azert nem tetszet neki mert Bryan nagyon hamar kiesett es ez kiverte naluk a bisztositekot Cenat en sem tudom
2015. febr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Cenat en se szeretem en brock lesnart meg seth tollinst szeretem meg a küzdelem hűség tisztelet már lejárt duma
2015. aug. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!