Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Yamaha...

Mi a véleményetek a Yamaha motrokról?

Figyelt kérdés
Bunkó válaszokat nem kérek pls..

2015. febr. 2. 17:50
 1/6 czez válasza:
Ez így elég tág kérdés. Alapvetően megbízható jó motorok, persze itt is ki lehet fogni hibás darabot. Szerintem kicsit pontosítsd a kérdésedet, milyen típus(ok) érdekel(nek), milyen célra stb.
2015. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a választ, és egybevéve az összes érdekel, még nem döntöttem el, hogy milyen fajtát akarok, csak úgy szimpla motorozás céljából kell!!
2015. febr. 8. 08:04
 3/6 czez válasza:
Akkor pedig azokra a kérdésekre kell magadnak válaszolnod, hogy csak városban akarsz menni esetleg kisebb túrákra vagy hosszabb útra is? utassal vagy nélküle? esetleg egykis földút is belefér? szerintem ezek alapján jól le lehet szűkíteni a listát, meg ugye a jogosítványod esetleges megszorításai és a pénztárcád alapján :)
2015. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Háthosszabb útra szeretnék vele menni, utassal is és egy kis földút is belefér!!:) Ami pedig a jogsit illeti az most fogom megszerezni!!:)
2015. febr. 11. 18:01
 5/6 czez válasza:

Ezzel sem lett egyszerűbb, szóval javaslom a következő oldalt: [link]

És persze először ne hosszú útra, megpakolva és utassal indulj kell pár száz vagy lehet, hogy ezer kilóméter mire rendesen megszokod a vasat

Széles utat

2015. febr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a segítséget!!:)
2015. febr. 14. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!