Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt olyan LÁNY aki 14...

Van itt olyan LÁNY aki 14 éves, és tud cross motorozni?

Figyelt kérdés
Na szóval, a barátom 16 éves és cross motorozik, ki szeretném próbálni, mert nagyon megtetszett ez az egész dolog. De nagyon félek tőle mert még sosem ültem motoron, és nagy is nekem. 125ös van neki..úgyhogy kicsit fosatós lenne a dolog nekem. de akkor is nagyon tetszik. Esetleg van itt olyan lány aki motorozik és tudna segíteni? De fiúk is nyugodtan írhatnak :)

2015. febr. 11. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Te legalább úgy állsz hozzá hogy kicsit tartasz tőle :) Anno barátnőm is nagyon akart motorozni, csak ő játszotta a fejét hogy csak 250-es a motor, az nem is megy annyira meg stb stb. Kicsit idegesített a dolog hogy nem ült még motoron de azt szajkózza hogy a 250-es az gyenge, lassú. Elég sokat pályáztam régebben gyorsaságival, egyik alkalommal barátnőmet is elvittem hogy akkor had próbálja ki a motort. Többiek heccelték hogy félni fog, ő meg kacagott hogy mitől féljen, egy 250-es motortól. Mentem pár kört előtte bemelegíteni a gumit. Felpattant hátra, de mondom előtte életében nem ült motoron. Kérdezem tőle hogy hogyan menjünk lassan, gyorsan? Azt mondja kacagva ahogy a motor bír menni. Elindultunk, első kanyart csak szépen lassan bevettük, utánna odahúztam neki, emelkedett a motor eleje, a sikítása szinte átrepesztette a sisakot, a bordámat majd összeroppantotta. Kanyarokba csak az utolsó métereken fékeztem de akkor nagyon, kigyorsításoknál nagyon odatekertem neki. Azért egy 250-es motor is tud ám tépni 240 km/h felett, főleg ahogy nyít a power és megjön az erő. A végére igencsak nedves lett a bugyi :)


Amúgy ne félj tőle, a cross motor az nem gyorssági, nem megy annyira csak erősebbnek érzed mert más a testtartás és máshogy hat rád az erő. Jó lez, élvezni fogod :)

2015. márc. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ :)
2015. ápr. 16. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!