Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az lenne a kérdséem hogy...

Az lenne a kérdséem hogy vetem egy viperát és nem tudom öszezárni tudom hogy a fökdre kell csapni vele de eddig sikerült de most már nem sikerül szerintetek miért eromlot bene valami?

Figyelt kérdés

2015. febr. 11. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy viperának kicsapáskor szilárdan KELL rögzülnie, hiszen ha közel kerül hozzád a támadó, és nem tudod ütéshez lendíteni a viperát, akkor a döfés is hasznos mozdulat.


Összecsukásra módszerek:

- lendületből (nem erőből) tengelyirányban odaütöd a földhöz.

- kézzel jobbra-balra próbálod hajlítgatni, így legalább az egyik Morse-kúpot kilazítod;

- sréhen odakocogtatod a földhöz, körbe forgatva;

- ráteszel egy papírlapot a végére (hogy ne sérüljön a feketítés), és kalapáccsal kicsit, de "éleset" rákoppintasz párszor.


Milyet vettél ?

ASP/ESP ajánlott !!

2015. febr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha nem valami ócskaságot vettél, nem szabadna ennek megtörténnie. Ha kipróbáltad valamin már, és nem minőségi, feltehetőleg elhajlott.
2015. febr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olcsó típusok gyakori hibája. Kuka lesz belőle. :( ESP-t vegyél.
2015. febr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ(ESP-t vettem) az volt a gond hogy nem erösen ütötem oda mert házba probáltam de miután kint az utcán hozácsaptam az aszfalthoz egyböl ösze ugrot
2015. febr. 12. 17:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Mínél nagyobb lendülettel csapod ki az összecsukásához is annál nagyobb lendület kell. Ha nem azért nyitod ki mert rád támadtak, hanem csak úgy, akkor próbáld meg kis erővel kinyitni, én is ha kis erővel nyitom ki simán összecsukom akár egy szőnyegen is gond nélkül. Egyszer viszont én is így voltam. Erősen kicsaptam és rohadtul oda kellett verjem a betonhoz hogy összecsukódjon, de ez nem jó mert kopik róla a festék. Ha meg nem betonon csukod be akkor nem kopik de úgy meg kárt tesz a felületben. Parkettát elég rendesen szét lehet cseszni vele.
2015. febr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A feketítés kopásával ne törődj.

Ez nem dísztárgy, hanem használati eszköz, mint egy kalapács.

2015. febr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!