Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik sportot válasszam?

Melyik sportot válasszam?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok, 165 cm és 56 kg, nem tudom, hogy ez számít-e. A lovaglás, úszás, kosárlabda és akrobatikus rocki közül nem tudok választani. Melyiket ajánljátok?:))

2015. febr. 16. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

kosárlabda

a magasságod az elég jo még nőni fogsz.

én már tobb éve kosarazom,egyszerűen imádom,jol kilehet kapcsolodni stb. ha érdekel még valami irj privibe!:) jah és 12/l

2015. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
kosarazas vagy akrobatikus tancot valasztanek a helyedben. a kosar valoban jol kikapcsol, de ha ha megfogadod a tanacsomat, azt hobbikent is uzheted, a tancot meg ha rendesen csinalod, olyan alakod lesz, hogy halas leszel magadnak, hogy ezt valasztottad.
2015. febr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtök válaszát!:)

Első, melyik egyesületben kosarazol, és melyik városban?:)) Hátha a közel lakunk egymáshoz, és tudnál ajánlani egyesületet vagy edzőt:)

2015. febr. 16. 22:00
 4/13 anonim válasza:

Én lovagolok ezért csak erről tudok írni.

A lovaglás egy gyönyörű sport. Egy 600 kilós állattal együtt folgozni nem egyszerű de csodálatos érzés! Szerintem egy lovaglóórára mindenképpen menj el! Imádni fogod! Ha meg nem tetszik (aminek nincs sok esélye :D) akkor válassz valami mást. De ne feledd,hogy a lovaglás nagyon sok türelmet és kitartást igényel. Ráadásul nem egy veszélytelen sport! És a lovasok legalább igazi sportemberek ellentétben pl. a focistákkal... A focisták ha egy pici seb is van a kábukon vagy valami zúzódásuk van elkezdenek bőgni (tisztelet a kivételnek) ha viszont egy lóval együtt esik és ne adj isten ráesik a ló és minden porcikájat eltöri még mindig képes ezt kérdezni egy könnycsepp NÉLKÜL a szemében: " Úristen! Ugye a lovam jól van!?"

Lehet,hogy ezt még nem érted de ha már lovagolni fogsz meg fogod érteni. És ezzel amit ide leírtam nem elvenni akarom a kedved a lovaglástól! Nem kell félni! Ha határozott vagy azt a lónis érzi és ő sem fog ijedezni... A lényeg csak az,hogy jó lovardát találj! :)

És nyugi nem fogod eltörni az összes porcikádat. :)

Én is sokszor estem már lórol de még nem tört el semmim (kopp kopp kopp) ha jól esel vagy szerencséd van neked se fog (ezzel nem azt mondom,hogy soha mert azért 1-2 törés a lovaglással jár de nem feltétlenül!). Szerintem mindenképpen próbáld ki és majd meglátod! :) sok szerencsét! 12/L

2015. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Előző vagyok. És a lovaglás nem csak egy szupi sport hanem remek kikapcsolódás. Ha lóháton vagy minden gondod elszáll! :)

Ha érdekel még valami írj privibe! ;)

2015. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

En mindenkeppen az akrobatikus tancot vagy az uszast ajanlanam, mert utalok kosarazni es lovagolni meg nincs lehetosegem (csak parszor ultem lovon). Az uszast mindenkeppen hobbikent kell felfogni, ugyanis ha ranezel egy hivatasos noi uszora... hat nem eppen a legszebb noi test, szoval szerintemazok a hatalmas eros vallak meg mindennem tul elonyos egy lanynak, de van akinek ez tetszik (nehogy azt higgyetek, hogy en nem szeretem az izmos testet, sot, de az uszoknak ahogy en latom csak a felsotestuk olyan kidolgozott-de az nagyon-es ugy szerintem aranytalan). A tancrol meg annyit, hogy kivalo alakformalo (nem arra gondolok hogyha egy hajpacni vagy, akkor hipp-hopp lefogysz :) ) es boldogsaghormonokat termel, vagyis tanc utan felszabadult leszel, boldog, es faradt. En regebben baletteztem, most meg kortars tancra/balettre jarok, es nalam az is szerepet jatszott ennel a sportnal, hogy nem egy budos mezben kell legyel (kosarlabda), hanem valami vagany, csajos ruciban :)

13/l

2015. febr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Szerintem a lovaglás válaszd !!!!
2015. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szerintem a lovaglást válaszd...1 éve kezdtem el és most már semmi pénzért nem hagynám abba...lóháton van a földi mennyország :)
2015. febr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
A lovaglást válaszd! én is lovagolok nem rég kezdtem most tanulom a vágtát a legjobb sport a világon! Sokan azt mondják hogy nem is sport mert hogy csak a "ló dolgozik" na ezek az emberek még nem ültek lovon. Ha érdekel írj privit és tudok lovardákat ajánlani!
2015. márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:) Egyelőre még mindig nem tudok dönteni:D
2015. márc. 14. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!