Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon ritmikus sportgimnasztikát tanulni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez a sport, már kiskorom óta szertornázom, és mindig vonzott az ilyesmi, hogy a saját testünket "hajtogatjuk" össze, és a szertora ugyan nagy kedvencem, de valahogy még ennél is jobban vonz a ritmukus sportgimnasztika.

Szalaggal, hullahopp karikával, meg ilyenekkel mozognak a zenére. De itthon nincs igazán lehetőség ilyen tanulni (Székesfehérvár). Így, hát szeretnék érdeklődni, hogy Székesfehérváron, vagy a-környékén vki tud-e ilyenről?? O.o Tapasztalatokat örömmel fogadok:) Amugy ilyenre gondolok:

https://www.youtube.com/watch?v=iuBl76bd8zM persze nem várom, h ennyire ügyes legyek, csak nagyon tetszik, és mindig kedvet kapok hozzá, ha ilyen videókat nézek....

A válaszokat előre is köszönöm:))



2015. febr. 22. 15:37
 1/4 viszdorina válasza:
Esküszöm én is ugyanígy vagyok vele most. :) szertornázom 6 éve de igazán ritmikus gimnasztikázni szeretnék, csak a környékünkön (Esztergom) nincs sajnos. Budapesten van, ha hajlandó vagy feljárni vagy koleszban menni. Többet nem nagyon találtam de nincs olyan messze Budapest se… hát remélem segítettem :)
2015. márc. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Uristen csak kerssetek ra a netem. En rgzek egy egyesuletben de mar elotte is rgztem mashol.
2015. márc. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Biztos van kutakodjatok kicsit a neten vagy az ismerőseitek között ez egy elég népszerű sport
2015. ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sopronhorpács ( közel van Sopronhoz)
2016. jan. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!