Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol lehet olyan könyveket...

Hol lehet olyan könyveket kapni, amelyekből a gyógytornászokat tanítják, hogy milyen tornagyakorlatokat végeztessenek a különböző terápiát igénylő emberekkel?

Figyelt kérdés

Gondolom,valamelyik főiskola vagy egyetem jegyzetellátójában;de hol?

Kerestem,de nincs külön címük,se más elérhetőségük.

Lehet használt könyv is,vagy jegyzet.



2015. febr. 26. 20:18
 1/4 anonim válasza:
Ha nincs gyógytornász diplomád akkor NE KEZELJ SENKIT!!!! Hatalmas felelőtlenség más épségét kockáztatnod. Nincs am rá könyv külön. 4 éves képzés alatt tanulják meg, hogy miklr mit lehet csinálni a különböző betegekkel. Tanulnak anatómiát, élettant-kórélettant, és szakmai manuálterápiás gyakorlatokat. Akinek ebben nincs jártassága az nem kezelhet!
2015. ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kérem szépen;nem akarok senki mást kezelni,csak magamnak kellene.

Szóval;hol is lehet ilyen könyveket kapni?Remélem nem titok...

2015. ápr. 11. 17:35
 3/4 anonim válasza:
hiába találsz vlmit is nem fogod érteni!! ha tornázni akarsz válasz egyet a sok közül! ha csak masszírozni arra vannak alaptanfolyamok! önkezelni a gyógytornász sem tudja magát mert két kezes meló , angolul találsz de azt szintúgy nem fogod érteni a sok szakszó miatt
2015. ápr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Biztos vannak benne ábrák,rajzok.

Nincs az angollal -még a szaknyelvvel sem- problémám.

Esetleg tudnál segíteni;kedves előző?

Eddig csak egy ausztrál oldalt találtam,ami elég jó,de másutt is lehetnek jó ötletek.

Esetleg szívesen vennék könyv vagy jegyzetcímeket,ha nem nem tul nagy gond megosztani velem.

Köszönöm.

2015. ápr. 15. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!