Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az országos...

Szerintetek ez az országos testnevelés felmérés reális eredményeket ad?

Figyelt kérdés
Már többektől hallottam, hogy a mérésen meglehetősen lesújtó eredményt kaptak annak ellenére, hogy egészségesen étkeznek, rendszeresen sportolnak, és ránézésre is vékonyak. Azt kapták, hogy túl zsíros a testük, stb. Na, ez velem is így történt, pedig én is mindent megteszek, hogy jó formában legyek. Túl magas a testzsír százalékom. :( Ez lehet attól is, hogy nagyobbak a melleim, vagy ha kimutat valamit a mérleg, akkor az tutira igaz? 17 éves lány vagyok, és nem szeretnék kövér lenni, de úgy tűnik hiába sportolok, diétázok, ha a számok mást mutatnak. Világ életemben volt rendes mellem, és abban is van zsír, nem? Nem tudom mit tehetnék, ha túl dagi vagyok. :(

2015. febr. 27. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:

attól is függ ez milyen géppel lett mérve a testzsír.

mert valamelyik nap egy kérdező azt írta itt,hogy a magasságából és a súlyából mért adatokból állapítottak meg testzsír értéket a sulis mérésnél,ami nevetséges.

2015. febr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Be kellett írni a magasságodat, a gépre rá kellett állni, és ki kellett tartani egy ilyen mérő izét. Igazából nekem is sántít a dolog, mert nem hiszem, hogy főleg egy lánynál a mellbőséget, meg mindent csak úgy megmér... Amikor legutóbb normálisan kimértük testépítőkkel, akkor centiméterrel megmértük a derék, a csípő és stb. méretét, nem pedig csak így, mint tesin. :(
2015. febr. 27. 22:35
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor az jól lett mérve,mert amit leírsz az egy 4 pontos elektromos testzsírmérés volt.

amit másodikra írtál,hogy derékméretből meg ilyenek az megint csak butaság.

2015. febr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
OMG... Mostantól nem edzek, hanem fogyózom...
2015. febr. 28. 09:51
 5/5 anonim ***** válasza:

ha nem edzel és fogyózól,akkor az izomzat lemegy és a végeredmény a még magasabb testzsír lesz,hiába lesz kevesebb a súlyod.

vagyis ezzel a módszerrel érhető el garantáltan a telesza-rt búvárruha effektus.

2015. márc. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!