Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az állami horgász vizsgán...

Az állami horgász vizsgán miket kérdeznék?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és azt szeretném tudni hogy az állami horgász vizsgán milyen kérdésekre számítható?
2015. febr. 28. 20:03
 1/3 anonim válasza:
pl: melyik halhoz milyen típusú horgászás javasolt? melyik hal mire jön a leginkább? hány centiméter egy bocskorhorog? mekkora merülési táv az optimális a Regenfurt-technikánál? milyen védett halfajokat ismersz a hazai vizekben? melyek az őshonos halak? folyami és tengeri halak közötti különbségek? Pikkelyméretek szerint osztályozz 4-5 halfajtát! ismerd fel kép alapján a halakat! stb. ezek mondjuk egyszerűbb kérdések, ennél talán nehezebbeket kapsz függően attól, hol csinálod.
2015. febr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én csütörtökön csináltam. Kaptunk egy tesztet ami 32 kérdésből állt-és ott azt mondták, hogy ez hivatalos, állami, tehát valszeg te is ezt kapod...vagy nem :D- (alap dolgok..pár tilalmi idő,fogási naplóba mikor kell beírni a kifogott halat, milyen iratok szükségesek a horgászathoz, stb..). Utána a szóbeli részén fel kellett ismerni pár halat, és azokkal kapcsolatban kérdeztek(mivel táplálkozik, merre él stb.)


De ha ezt letöltöd és elolvasod párszor akkor garantáltan menni fog, ugyanis egyetlen olyan kérdést sem tettek fel a vizsga alatt, ami ebben ne lenne benne: [link]

2015. márc. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. márc. 1. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!