Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A 2016-os Rio-i olimpia...

A 2016-os Rio-i olimpia játékokra lehet már jegyeket kapni? Ha igen, hol?

Figyelt kérdés

Kiszeretnénk menni a családommal a következő nyári olimpia játékokra, de sehol se találom, hogy hol lehetne jegyeket venni a megnyitóra és a versenyekre.

Ha esetleg tudja valaki, kérem linkeljen:)


Előre is köszönöm!:)



2015. febr. 28. 22:35
 1/4 anonim válasza:

Az ilyet az olimpia oldalán illik keresni.


De még nem kaphatóak a jegyek, ellenben már lehet, s javasolt regisztrálni:


[link]


Az otthoni értékesítő: Tensi Ltd.


A következőekre készülj fel:

(1) Csak és kizárólag Visa kártyával lehet fizetni az oldalon. Van virtuális Visa kártya is, ami olyasmi, hogy átutalsz egy számlára pénzt s azzal tudod megvenni a jegyeket.


(2) Mivel a főbb eseményekre nagy a kereslet (értsd: túlkereslet van), így sorsolják ki kaphat jegyet. Ezért érdemes 1-2 árkategóriával fentebb lépni. Ez nem azt jelenti, hogy egyből azt veszed meg, hanem jelzed, hogy hajlandó vagy drágább jegyet venni, ha az olcsóbból már nem jut neked.

(Én Londonban ezzel cseszt!m rá.)


S a repjegyet is figyeld időben. Most még csak jövő májusig lehet venni.

[link]


Sok sikert.


Meg persze nekem is. :)

2015. máj. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ja, a virtuális kártyánál van egy kis akadály. Egy brazil cég vitelezi ki, s nem beszélnek angolul. Mikor felhívtam őket, hogy érdeklődjek, izzott a búrám, hogy hogy lehetséges ez, mikor az olimpiáról van szó. De lehetséges.
2015. máj. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A kérdést követően elkezdtem újra kutakodni, mert igazából nem volt egyértelmű, hogy mi a helyzet.


Az van, hogy neten csak brazilok vagy Brazíliában élők vehetnek jegyet. Így marad a helyi értékesítő:


[link]

2015. máj. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Vajon megnézted a válaszokat? Nem úgy tűnik.


Azért írok még, hátha valakinek jól jön.


A korábban írtak továbbra is érvényesek.


Ezen felül mivel EU-sok vagyunk, így minden EU-s országtól is lehet igényelni jegyet.


Itt egy kis összefoglaló. Bár hollandul van. Használd hozzá a Google Fordítót, ha megakadsz.


[link]

2016. jan. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!