Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok 17 évesen még...

Mit gondoltok 17 évesen még lemehet a spárga? Van rá esély?

Figyelt kérdés
Lány vagyok.Tudom,hogy sok spárgás kérdés van,de azokat általában olyanok kérdezték akiknek már sikerült vagy valamennyire hajlékonyak.Nálam ez a gond,hogy én nem tudtam lemenni spárgába még egyszer sem.(mondjuk nem is foglalkoztam vele nagyon kitartóan),és nem is vagyok hajlékony sajnos.Szóval 17 évesen még sikerülhet?Megéri belevágni?Az mennyire hatásos ha minden nap 2x10 percet ülök úgy egy adott terpeszben,hogy azért kicsit (nem nagyon)érzem hogy fáj?Ha ezt így minden nap kitartóan megcsinálom kb mennyi idő lehet?Melyik spárga a könnyebb?

2015. márc. 1. 13:25
 1/5 id. Géber Péter válasza:
Ha most kezdenéd el, már ne tedd! Korábban kellet volna, de ezt jobb lenne sportorvossal megbeszélned!
2015. márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mért ne??
2015. márc. 12. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Rendszeres nyújtással egyszer csak képes leszel rá.
2015. márc. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor a lényeg az hogy megéri küszködni Nem?
2015. márc. 28. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd, én 24 éves vagyok, 2 hónapja járok francia bokszolni, és már azon a szinten vagyok, hogy már nem kell sok ahhoz, hogy le tudjak menni spárgába, pedig nem gyakoroltam ezelőtt soha... Ja, igen, és fiú vagyok. Ezelőtt bokszoltam.
2015. márc. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!