Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen görkorit vegyek jégkorc...

Milyen görkorit vegyek jégkorcsolyázni nagyon jól tudó kisgyermekemnek?

Figyelt kérdés

Lányról van szó, de nem a szín érdekel :P


Hozzáértő vélemény kellene, anyag, gyártó tekintetében.

Nem vagyok hozzáértő, de nem akarom, hogy akadjon a kereke, vagy szoruljon, hogy fájon benne a lába.

Azt se tudom műanyag vagy gumi görgők, és azt se melyik gyűrtót érdemes megnézni.


Nem Barbisat szeretnék hanem JÓT:)Köszööm



2015. márc. 3. 10:20
 1/2 anonim válasza:

Szia !

Én lány vagyok 12 éves 1 éve járok jégkorcsolyázni mint hobbi ! Sokáig görkoriztam 5 évig kb ezért könnyű volt nagyon . Jégkorcaolyaból van a sportkori vastag élű nakem ilyen van x-factos nem szeretem a vékonyélűvel nehezebb megtanulni de az jobb mert abban lehet forogni stb . A hervisben van télen 1 csomó ' :-) !

2015. okt. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azt kihagytam hogy görkoriból mindenképp gomiból kegyen a kereke jobban gördül egyenletlen úton és nam annyira hangos mint a műanyag ! Állíthatósat tudom ajánlani nem növi hamar ki ami ilyen :-)
2015. okt. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!