Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Csobánkai...

Tollbogre kérdése:

Mit gondoltok a Csobánkai lovardáról (Szent László Lovas Egyletről)?

Figyelt kérdés

Nézegettem a lovardákat és ez elég jónak tűnik.

Milyenek a lovak? Az oktakás? A pályák?

Válaszokat köszi! :)



2015. márc. 7. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az alltok\lovak kategoriaba tedd a kerdest ott tobb lesz valoszinu a valszolo. (én egy embertől Hallottam egy eleg szül véleményt ) azt mondta hogy jo es kulturalt!
2015. márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Bocsi ha későn írok.

Én 4 éve oda járok és imádom

A lovak nyugodtak kedvesek emberszeretőek.Vannak kicsit lassabak meg kicsit gyorsabbak de persze ha jól lovagolod őket akkor rendesek.

3 pálya van:kispálya ott akkor szoktunk lenni hogyha kevesebben vagyunk illetve nyáron mert azt könnyebb belocsolni,illetve ott még a futószáros vannak inkább meg a kisosztály a kezdők.Jah és ha párhuzamosan van 2 óra akkor akik kevesebben vannak azok vannak ott.

És még a versenyők ott szokták gyakorolni a díjlovas pályát(D1.C1stb)mert kivannak rakva oda díjlovas betűk.

Van 1 nagypálya ott akkor vagyunk hogyha többen vagyunk is kell a hely illetve ott lehet jól ugratni mert van sok hely.

Van 1 körkarám ahol futoszáras órák vannak illetve ha van salyát lovad akkor ott kényelmesebben tudod futószárazni.

Oktatás hasznos,színvonalas nagyon sok mindent megtudsz tanulni.

Illetve a lovaknál hogy egész pici pónitól kezdve(kicsiknek)nagy lovakik vannak(felnőtteknek nagyobb gyerekeknek).

Remélem tudtam segíteni:)

2016. máj. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kaki egy hulladék és a lovardavezetorol meg ne is beszéljünk.... A lovaszok is nagyon rosszak lusta p.cs.k

Szóval bértartást nem ajánlom én is megbántam...

De ha lovagolni mész oda akkor az alaponak jó de találsz jobbat is... Az oktatók elviselhetok attól függ kihez mész az iskola lovakat halálra dolgoztatják kb... Szóval nem a legjobb és drága is találsz jobbat is... De egy pár bár még ér

2017. nov. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!