Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti mit mozogtok rendszeresen?

Ti mit mozogtok rendszeresen?

Figyelt kérdés
El határoztam, hogy figyelek az étkezésemre, gyakran túl lépem a keretet, de általában alatta maradok. Viszont jó lenne napi szinten mozogni valamit. A szobában való ugra bugra már nem nyerő nálam :/ Ugyanígy a sima felülések, stb-k sem. Itthoni gépem nincs, terembe járni nem nem lehetőség van, hosszú lenne az utazás. Alig várom hogy jó időben biciklire pattanhassak, vagy futhassak. Van esetleg jobb ötlete vagy tanácsa valakinek? Nem vagyok túl tapasztalt és szívesen fogadnám. Előre is köszönöm! 18/lány
2015. márc. 8. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 45percet utazok a teremig és simán megéri. De nem minden nap megyek persze. Heti 3szor ideális esetben, csak suli miatt mostanában nem tudok mindig.
2015. márc. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
futas teljesen jo otlet, ma mar kezdheted is, mire varsz?
2015. márc. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

biciklizem télen, nyáron, hóban, szélben... tavasztól õszig kajakozom Dunán, Velencei-tavon, Balatonon, valamint túrázom.

mindezel hobbik, edzeni konditeremben edzek.

2015. márc. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!