Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hónapok elteltével alig...

Hónapok elteltével alig enyhülő húzódással érdemes orvost felkeresni vagy pihentetésen kívül mást nem lehet kezdeni vele?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert alapvetően ***ra nem érek rá orvoshoz járogatni na meg az orvosok sem szoktak mind olyan lelkesek lenni a munkájukért.

2015. márc. 10. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
nyilvánvalóan jobb és kényelmesebb fájdalommal élni, mint segítséget kérni...
2015. márc. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem réges-régen orvoshoz kellett volna fordulni.
2015. márc. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Félős vagy és gyártod a kifogásokat, amivel saját magadnak kamuzol. Én fájdalomtól függően igen hamar bejelentkezek egy sportorvoshoz és csak arra készítem fel magam, hogy kifog oktatni, hogy a sport amit választottam mennyire egészségtelen. A többi meg majd jön magától. De mindig segít! Ha máshogy nem is, azzal hogy jobban odafigyelek magamra a kezelés alatt.
2015. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na látom igazi emberismerővel van dolgunk :D ha valami tényleg fáj egyből elmegyek orvoshoz, kivárom a soromat stb. de tapasztalat alapján az orvosok alapvetően azt hiszik semmi bajod, nem érdekli őket mi bajod van stb. és ha úgyis csak azt mondaná, hogy pihenjek arra már rájöttem magam is. Nem fáj semmi, minden fasza, csak régen elég hajlékony voltam, lett egy sérülésem, azóta meg vízszintig ha felmegy a lábam még alapos bemelegítés után is. Sok sérülést átvészltem már orvos nélkül is és mind múlt teljesen.
2015. márc. 11. 15:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

10 rongyot kér el átlag egy magán doki. Az nem fogja azt gondolni, hogy semmi bajod és normálisan el is beszélget veled. Rád szánja azt a 20-30 percet amit kicsengetsz neki. Szerintem mindenképp érdemes néha, ha nem is mindig bevállalni egy-egy ilyen konzultációt.

Engem a múltkor amúgy egy kb rezidens forma reumatológus a sportkórházban küldött el a Lukácsba masszázsra. Tíz ingyenes masszázst és fürdőzést írt fel! Azért mert a derekamat fájlaltam.

2015. márc. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" Sok sérülést átvészltem már orvos

nélkül is és mind múlt teljesen."


ennyi erõvel orosz rulettezhetsz is.

2015. márc. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!