Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha valaki izmos, vagy nagydara...

Ha valaki izmos, vagy nagydarab miért gondolják róla azt, hogy nagy bunyós, és alapból jól tud verekedni nem érdemes belekötni?

Figyelt kérdés
Egy vékony szálkás ember is lehet közben akár egy profi boxoló, vagy harcművész, közben lehet a 120 kilós ember úgy mozog mint egy lomha tehén.
2015. márc. 13. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
ki gondol ilyet?
2015. márc. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az átlag ember.
2015. márc. 14. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Az átlag ember nem jár le egy terembe edzeni, így nem látja, hogy mekkora hátrány bunyó közben a kötött izomzat. Én Thai-boxolok és K-1-ezek. 108 kg vagyok, és bizony nem egyszerű mozgatni ekkora súlyt.
2015. márc. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 czez válasza:
Gondolj bele, hogy mi a félelmetesebb, ha egy hústorony magasodik föléd vagy egy "kis gyerek" elkezd pattogni? Az átlag ember így gondolkodik. "Láttam én Bruce Lee filmet a kis csávót simán ketté ütöm", holott lehet, hogy a "kis csávó" helyből halántékon rúg, mert muay thai-os, csak a legtöbb ember arról is azt hiszi, hogy egy koktél :D
2015. márc. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!