Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jégkorongozzak vagy haverokkal...

Jégkorongozzak vagy haverokkal járkáljak?

Figyelt kérdés

Járok jégkorongozni elég jól megy tetszik is.

Haverokkal mindig elmegyek járkálni a városba tők jól elvagyok...

nem tudom mit csináljak kori vagy haverok szerintetek?


2010. febr. 17. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha sportolsz,szép izmos tested lesz,sztem ezt a lányok is jobban értékelik mint egy olyat aki csak a haverokkal lóg.


Meg gondolom nem egész nap van edzés és ne minden nap,sztem be lehet osztani h mikor sport és mikor haverok.

2010. febr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hokizzááálll!!!! A világ legeslegjobb sportja!!!!
2010. febr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Amíg a kettő nem üti egymást, addig mindkettőt, de gondolom azért kérdezted, mert már kezdesz olyan szintre elérni jégkoronggal, hogy a rengeteg edzés miatt nem jut időd a barátokra. Jól látom?

Ha eltaláltam, akkor ebben az esetben el kell gondolkodnod, hogy mennyire vagy jó és motivált a sportban, mert ugye a sportból jól élni nem sok embernek van lehetősége Magyarországon(kivéve a focistákatxD), továbbá kockázatos is, mert egy sérülés és volt sportkarrier, nincs sportkarrier...

2011. jan. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jégkorongozzzz :DDD Van 1 ötletem!!!! :) A haverjaid is hívd el jégkorongozni és akk együtt játszhattok a csapatban :DD
2012. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!