Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zöld öves taekwondos vagyok...

Party00 kérdése:

Zöld öves taekwondos vagyok és arra gondoltam hogy az övembe bele hímeztetem a nevem de nem láttam még hogy valakinek bele lett volna hímezve csak fekete öveseknél lehet valami gond belőle versenyeken vagy bárhol?

Figyelt kérdés
zöld öves taekwondos vagyok és arra gondoltam hogy az övembe bele hímeztetem a nevem de nem láttam még hogy valakinek bele lett volna hímezve csak fekete öveseknél lehet valami gond belőle versenyeken vagy bárhol?
2015. márc. 29. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem azért gyakoribb a fekete öveseknél, mert az elég sokáig változatlan marad. :) Míg egy zöldre kapsz egy kék csíkot majd jön is a kék. Tehát ha szerencséd van fél, ha kevésbé akkor 10-12 hónap az, amíg "csak" zöld öves vagy. Így pedig pénzpocséklás. Persze ez nem túl nagy összeg, és ha tetszik akkor csináld, baj nem lehet belőle.
2015. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bele lehet, venni is lehet így, max budopasst kérnek.
2023. ápr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!