Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Alakformalas. Valaki segítene?

Alakformalas. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Most lehet oltári nagy hulyeseget kérdezek, ne hurrogjatok le légyszi. Szóval alapból vékony vagyok es hat kerek fenekem van, mindenféle radolgozas nélkül. De mindenhol azt olvastam hogy a guggolás meg egyéb gyakorlatok még formasabba teszik es gondoltam kipróbálom. Most lehet en vagyok a hülye de olyan mintha laposabb lenne. Lehetséges, hogy azért kerek a fenekem mert mondjuk oda hízok könnyebben es azzal hogy ezt most elkezdtem, ledolgoztam róla es ezért lett laposabb? Ne kövezzetek meg légyszi fogalmam sincs hogy működik ez :D

2015. márc. 30. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megmérted a kerületét előtt és most?
2015. márc. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, ilyen mélyen azért nem mentem bele es nem is csináltam valami intenzíven. Napi fél órákat rászántam es voltak egy vagy több nap kihagyások is
2015. márc. 30. 17:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Tudsz segíteni? Mit csináltál és milyen intenzitással és hány alkalommal?
2015. márc. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Neten néztem gyakorlatokat, fogalmam sincs hogy egyáltalán szabályosan csinaltam-e de fárasztó volt. Főleg guggoltam, abból ötvenet. Ha csináltam mást akkor terdelotamaszban nyujtogattam a lábamat hátrafelé. Tehát nem tettem túl sokat az ügy érdekében. Van itthon még ilyen leg magic tornagepem, azon szoktam napi 500-t.
2015. márc. 30. 17:23
 5/12 anonim válasza:

Lehet hogy van zsír a popsidon az izom felett és ez eltűnt.

Miben kellene segíteni?

2015. márc. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Mármint van zsír felette, de egy része eltűnt*

Más nem jut az eszembe, de miben segíthetek?

2015. márc. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát igazság szerint most nem tudom hogy csináljam-e vagy ne :D mert ha csak laposabb lesz es csak bizonyos idő után akar elkezdeni izmosodni akkor inkább visszahízom. Máshova soha nem ment zsír
2015. márc. 30. 17:28
 8/12 anonim válasza:

Nem lehet hogy csak optikailag tűnik kisebbnek és egyébként ugyan akkora?

Feszesebb lett torna után?

2015. márc. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen utána mindig kemenyebbnek tunik ezért csodálkoztam.
2015. márc. 30. 17:36
 10/12 anonim válasza:
100%

Igen mert bedurrant a popsid.

Lehet hogy megemelte vagy feszesebb lett és most azért hat kisebbnek. Szerintem csináld nyugodtan.

Nem hiszem hogy még sokkal jobban össze menne a popsid. Most már alakulgatni fog.

Más gondolom még nem vette észre hogy kisebb lenne szóval ne aggódj.

2015. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!