Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hidegkúti Fehér lovastanyáról...

Hidegkúti Fehér lovastanyáról és Nemesvámosi lovardáról vélemény? Egyéb jó lovardák Veszprém megyében?

Figyelt kérdés
14 éves kezdő vagyok, nagyon szeretem a lovakat lovaglást.. tudnátok véleményt írni ezekről a lovardákról? :)

2015. márc. 31. 14:48
 1/2 lombi74 válasza:

Hidegkút, jó.

Minden képpen nézd meg. Nagyon rendesek. Családias, kellemes légkör. És a lovak is jók.

2015. ápr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen nagyon jó ott. Már egy éve oda járunk és nagyon élvezem még anyukámat is rá vettem, hogy lovagoljon velem. Ráadásul tényleg gyönyörű helyen van, van ott vagy 100 lovastúra út teli vágtaszakaszokkal és én is szeretem az ott dolgozó lovászokat, kedvesek és olyan közvetlenek. Nemesvámoson a lovardába sok a ló, de mikor egyszer voltunk ott anyukámmal nem tudtunk lovagolni, mert nem volt lovagoltató ló. szóval szerintem a legtöbb bérben tartott és nem lehet rajtuk lovagolni. Szép hely, csak szerintem ott nincs nagyon lehetőség tereplovaglásra, mert nincs a közelben erdő se mező (azt hiszem) és a lovak majdnem egész évben kint dagonyáznak a sárban.
2015. dec. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!