Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen súlyzót vegyek ha a...

Milyen súlyzót vegyek ha a karomat akarom erősíteni, formázni?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, semmi erőm nincs és a felkarom is egyre csak hájasodik. Amúgy nem vagyok elhízva 164cm 52 kg. Milyen súlyzót vegyek? Netről lehet rendelni ilyesmit?
2015. ápr. 8. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:

shop.builder.hu

két darab szerelhető 20 kilós.

2015. ápr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van, legyen szerelhető az fontos és minél nagyobb súly. Mert két 10 kilóssal nem sokra mész egy idő után. Használtat nézz az apróhirdetési oldalakon. Sokkal olcsóbb és ezek ugye nem mennek tönkre.
2015. ápr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
20 kilós? Jelenleg a fél kilóval is nehezen bírok el... nem hiszem hogy valaha 20 kilót emelgetnék. Nem akarok férfias izmokat csak formás normális kart.
2015. ápr. 8. 19:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Férfias izmod sosem lesz naturálban ne aggódj.

Nem csak karra kell edzeni. Pl hàtedzéshez kell a nagyobb súly vagy guggoláshoz. Nőknek sem sok az. De te tudod, én csak jó tanácsot adok, nem veszekedni akarok. :)

2015. ápr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerelhető. Ha sok leveszel belőle. Egyébként mindenre kell edzeni, guggoláshoz meg például pont jobb a nagyobbacska súly.
2015. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 aikiboxer ***** válasza:

Szerintem először próbálj meg tisztába lenni az alapokkal. Töltsd le a Sárga kapszula című könyvet (Drogs Bunny írta, szabadon elérhető) és olvasd el. És ne csak a karodat akard formálni, hanem az egész testedet. Tanulj meg rendesen edzeni, bemelegíteni, egész testes edzésprogramot csinálni stb.


További lehetőségek:

- Saját testsúllyal: Fegyencedzés c. könyv, súlyzó sem kell

- Ha van módod edzésre járni, akkor hot iron, kettlebell vagy crossfit

- Amúgy szerintem baromi jó a gumiszalag is.

https://www.youtube.com/watch?v=jvHpW_w10iI

2015. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A gumiszalag nem rossz, főleg tricepszre jó szerintem. De mindent lehet vele csinálni.
2015. ápr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!