Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogyha Nagyon...

VoiceOfTheVoiceless kérdése:

Mit csináljak hogyha Nagyon izmos vagyok, de kicsit sem szálkás?

Figyelt kérdés

úgy kezdődött,hogy elég sok súlyfelesleg volt rajtam.3 éve elkezdtem a fegyencedzést,és súlyzós edzést+ úszás kombót. Szóval bika lettem,de az a zsír még mindig ott van.Alig látszik az izmok miatt konkrétan,de pl a Kockákat eltakarja a hasamon,karomon is van.Ergó nem fogytam zsírból semmit.Hogy lehet ezt megtenni ha nem edzéssel?


20/f

180cm

85 kg


2015. ápr. 10. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szàlkásító diéta+ erősítő edzés + aerob edzések. Google: alapismeretek.
2015. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Étrenddel. Ha nincs rendben az étrended akkor fejre is állhatsz nem leszel szálkás. Ha ennyi edzés mellett is zsíros vagy akkor esélyes hogy mindenféle sz..rokat eszel. Hagyd el a felesleges szénhidrátot. Zöldség, hal, csirke - ilyen hasznos táplálékokat fogyassz és le fogsz adni a zsírból.
2015. ápr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen paraméterekkel azért annyira nem lehetsz zsíros! Szálkásító diéta + súlyzós edzés, ahogy előttem is írták!
2015. ápr. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Futás? Meg persze normális táplálkozás.
2015. ápr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt hittem minden napos edzés mellett már nem kell túlzottan kajára figyelni :/

Koszonom a válaszokat,akkor figyelni fogok rá.

2015. ápr. 11. 10:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon intenzíven sportolsz, akkor ne a mennyiségen változtass, hanem a minőségen (kajában). Ugyanannyit ehetsz, csak mást.
2015. ápr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A testépítésnek nagyon fontos része az étrend. Ha tényleg sportos testet akarsz akkor nagyon kell rá figyelned és folyamatosan, nagyon könnyű bezsírosodni.
2015. ápr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!