Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportolás+életmódváltás a...

Sportolás+életmódváltás a nulláról lehetséges-e? Vagy egyik a másikat kell hogy kövesse? Többi lent

Figyelt kérdés

Megpróbálok rövid, tömör lenni:

25 éves anya vagyok, életmódot szeretnék váltani, és bevezetni az életünkbe a sportot. Fogyni is szeretnék 6-7 kg-ot.

Nagyon rossz szokásaim vannak, nem iszom szinte semmi folyadékot, de kávét vagy 5-öt, dohányzom (bár láncdohányos sem vagyok napi 3-4 szálat szívok, de nem gyújtottam rá 1 hete) enni sem eszek normálisan, és még csak nem is mozgok (max bicajozok néha)

Szóval mit tegyek első lépésben? Elkezdhetek-e sportolni (talajgyakorlatokra gondoltam+futás) és egészségesebb, de diétás ételeket fogyasztani egyszerre, vagy előbb fogynom kéne?


2015. ápr. 11. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogyni szálkásító diéta kell, és mehet egyből az edzésekkel együtt. Tehát kellene erősítő edzés, aerob edzések és étrend. Ezt mind kezdheted egyből.
2015. ápr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a választ.
2015. ápr. 12. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!