Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » WestEnd City Center-ben...

WestEnd City Center-ben milyen futócipőt kaphatok max 18ezer forintért?

Figyelt kérdés

Most egy olcsó Fila futócipőm van, tavaly nyár elején vettem, de eléggé meggyötört szegény. Nincs közelemben ilyen bolt, ahol tudnék cipők közt válogatni, de nemsokára lesz utam Pestre.

A kérdés inkább az, hogy melyik cipők közt érdemes nézelődni, melyik boltokba térjek be? (nem lesz sok időm) Az eladók esetleg tudnak segíteni meghatározni, hogy a lábamhoz milyen cipő lenne az ideális? Ha ajánlanátok konkrét boltot, cipőt annak nagyon örülnék! Ha olcsóbb 18k-nál az sem baj!

Köszönöm szépen.


2015. ápr. 23. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem mész a dechlatonba ilyesmit venni?Westendben minden drágább 3-5ezerrel minimum,ha ugyanaz a termék.De egy rendes futócipőt már 10ért is kapsz a dechlatonban.
2015. ápr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Westend közelében gyalog megközelíthető Decathlon van valamerre?
2015. ápr. 23. 22:45
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

"vásároljon online" fül

Amúgy a westend környékén nincs boltjuk.

Ettől függetlenül én is osztom az előttem szóló véleményét, hogy innen érdemes rendelni, ide érdemes ellátogatni. Az ismertebb márkaboltok nagyon drágák.

2015. ápr. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De nem szeretnék online cipőt vásárolni, azért gondoltam arra, hogy vennék egyet helyben, ahol esetleg fel is próbálhatom hogy melyik kényelmes. Hiába kapok meg egy csúcs cipőt olcsóbban, ha nem az én lábamra való...
2015. ápr. 24. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!