Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet jobb, feszesebb...

Hogyan lehet jobb, feszesebb alakom anélkül, hogy mellből fogynék?

Figyelt kérdés

165 cm vagyok, 58kg. Nem fogyókúrázom, de már évek óta leálltam mindenféle cukros dologgal (sőt kifejezetten taszít az édes íz), a súlyom is max 1-2 kg-ot változik télen és nyáron.


Elég nőies alakom van, 75D-s mell, vékony derék. A gond a fenekem és a combom. Aránytalanul sok zsír van rajtuk, kábé olyan vagyok, mintha térd felett és derék alatt kicseréltek volna egy túlsúlyos plöttyedt emberre. Ezt sajnos nem túlzásként írom, ráadásul én vagyok szerintem a "fat knee" egyik mintapéldánya, a normál méretű vádlim felett már a térdemtől iszonyú vastag combjaim vannak.


Milyen edzést és étrendet javasoltok, amivel szebb alakom lehet (jelenleg a vékonyabb területeken is kicsit puha vagyok, jó lenne mindenhol izmosodni), de nem vezet drasztikus fogyáshoz és legfőképp nem fenyeget az a veszély, hogy eltűnnek a melleim? Mivel tizenéves koromban már fogytam 10kg-ot, egy kosárméretet már csökkentek, és attól tartok, hogy még egy csökkenés után már nem lennének olyan feszesek...


2015. ápr. 24. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Zsírleadáshoz kalória mínuszos étrend kell. Ilyenkor fogyhatsz mellből is. Nem tudod szabàlyozni. Izmosodáshoz viszont kalória plusz kell. Ilyenkor nincs fogyás, mellből sem.
2015. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Diéta kell, de nem éhezős, hanem pontosan kiszámolt.

És egy megfelelő edzésterv.

Olyan nincs, hogy csak 1 testrészből fogysz.

2015. ápr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hol találok neten pontosan kiszámolt diétát és edzéstervet?
2015. ápr. 24. 22:51
 4/4 anonim ***** válasza:
A bodybuilder.hu oldalon, fent az edzéstervek valamint az étrendek fülnèl.
2015. ápr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!