Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nike downshifter 6 női tornaci...

Nike downshifter 6 női tornacipőt vettem, érdekelne, hogy lehet e mosógépben mosni? Vagy hogyan tisztitsam, hogy ne menjen tönkre? A neten azt irja, hogy futócipő.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 27. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Futócipők közt inkább alsó kategóriás, de tornaórára oké. Nem javasolják mosógépben mosni (főként a nagy hő miatt), mert tönkremehet a ragasztás, árthat a talp szerkezetének is. Viszont láttam egyszer blogban, hogy kimostak gépben egy futócipőt - régi volt már, nem sajnálták - állítólag nem lett baja. Én ezt nem merném kockáztatni, ahhoz kicsit drága. Szerintem jobb lenne vizes ruhával, kefével, mosószerrel próbálkozni.
2015. ápr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Valójában hétköznapi viseletre vásároltam,meg voltam benne egy 16 km es gyalogtúrán és nagyon poros lett.Remélem nem vágtam tönkre ezzel a túrával.
2015. ápr. 28. 10:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Illene neki bírni ezt a használatot is, azért mégiscsak valamiféle sportra tervezték (ha nem is a csúcsmodell a kategóriájában).
2015. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Melyik számit felső kategóriásnak v csúcsmodellnek?
2015. ápr. 28. 16:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Nike futócipők közt például a Pegasus, Lunarglide, Vomero nagyon népszerű, és tartós, megbízható cipőknek tartják. De ha nem futni kell, akkor (szerintem) felesleges ennyit költeni rá.
2015. ápr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mármint annyit, amennyibe a fentiek kerülnek. Ezeknek már olyan 30-35 E Ft körül van az áruk.
2015. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen,a minőséget meg kell fizetni.Köszi a tippeket.
2015. ápr. 29. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!