Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ritmikus gimnasztika oktatás...

Ritmikus gimnasztika oktatás felnőtteknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Ismertek olyan helyet Budapesten, ahol ritmikus gimnasztikát oktatnak kezdő felnőttek számára, vagy olyan személyi edzőt, aki foglalkozik ilyennel? 20 éves vagyok, és 6 évvel ezelőtt én is űztem ezt a sportot, csak úgy alakult az életem, hogy abba kellett hagynom és folytatni sem tudtam, szóval elég sok évem kimaradt és már azóta jóval idősebb is lettem.... de még mindig nem mondtam le róla, valamilyen módon szeretném folytatni. Tudom versenyszerűen nagyon kicsi az esélye, hogy folytassam, vagy nincs is, de legalább ha sikerül hobbiszinten, akkor már az is boldoggá tenne... Nagyon fontos!!! Ha valaki tud, hallott ilyen lehetőségről kérlek írjatok!!! Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2015. máj. 1. 09:20
 1/1 anonim válasza:
Szia! Bár látom kicsit már régi a bejegyzés, csak most találtam rá, de ha még nem késő, akkor leírom. Budapesten a 12. kerületben, 1121 Hollós u. 5., Jókai klubban tartanak felnőtt RG-t, még előképzettség sem kell. Remélem még nem késő, szép napot!
2017. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!