Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van esélyem hogy híres táncos...

Van esélyem hogy híres táncos legyek?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és eddig soha nem táncoltam.. de van hozzá érzékem és nagyon elakarom kezdeni..mennyire lehetnék profi? mert versenyszinten akarom csinálni..és nagyon elszánt vagyok..

2015. máj. 6. 14:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Hip-Hop :)
2015. máj. 6. 14:03
 2/4 A kérdező kommentje:
nem az egyszerű, általános hip-hop-ot akarom csinálni... azt akarom h tudják hogyha táncolok az én vagyok.. saját mozdulatokat fogok kitalálni.. vélemény? :) persze járnék tánciskolába :)
2015. máj. 6. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Esélyed van. Nem lehetetlen, de nem lesz sétautazás. Ahhoz, hogy egy tánc műfajt készségszinten tudj művelni, legalább 3-4 évig kell tanulni intenzíven. Ahhoz, hogy új mozdulatokat is találj ki, érdemes különböző iskolákban tanulni (értsd: más stílusú oktatóknál), teljesen más táncnemeket is tanulnod, hogy legyen inspiráció. Amit meg kell tanulnod, hogy hosszú és kemény út vezet a sikerhez, rengeteg kudarcot kell megtapasztalnod, mire odaérsz, ahova szeretnél.
2015. máj. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :) igen tudom h nem könnyű és csak kudarcok után jöhet a siker de mindent megteszek annak érdekében h meglegyen :)
2015. máj. 8. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!