Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Airsoftosok! Kezdőként milyen...

Airsoftosok! Kezdőként milyen fegyvert választottatok és mi a véleményetek róla? Melyik fegyvert ajánljátok melyiket nem?

Figyelt kérdés
Milyen fegyver + tapasztalat

2015. máj. 14. 21:43
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocs hogy a számítástechnikába raktam, alapból meg sem

kérdezett a gép...

2015. máj. 14. 21:47
 2/3 anonim válasza:

Helló!


Nos ugye airsoftban 3 féle fegyver van. Rugós, elektromos és gázos. Nos, a kezdőknek általában az elektromos gépfegyverekkel van a legnagyobb sikerük. Árban is ezek a legjobbak én szerintem. Persze vannak gázos gépfegyverek is, amiknél lövéskor mozog a zárimitáció (blow-back). De ezek drágábbak.


Ha pisztolyt akarsz venni, akkor érdemes a gázos fegyvereken gondolkozni! A rugósak közül pedig csak mesterlövészben vagy sörétesben gondolkodj szerintem. Mivel minden egyes lövéskor fel kell húzni! De a fent említett két fegyvertípust alapból fel kell húzni minden lövéskor, szóval azokat érdemes.

2015. jún. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

a Cyma Kalashnikov szériája nagyon jól össze van rakva. 6 éve egy Full Metal AEG AKs74u a tulajdonom és tökéletesen működik. Aksi volt benne cserével, ezen kivül minden gyári.


mellé társul egy sima KWC spring Colt1911A1-es, bár pár hónap után eléggé csörögnek benne a alkatrészek.

2016. szept. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!