Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van koztetek boxedző? 23 eves...

Van koztetek boxedző? 23 eves baratnom szeretne boxolni tanulni Budapesten.

Figyelt kérdés
Udv. 30/f

2015. máj. 23. 07:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Olcson, amennyire lehet.
2015. máj. 23. 07:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent az olcsón? Személyi edzőt nem fogsz találni olcsón, viszont például a flóriáni gildában van csoportos box edzés, arra pont jó lesz, hogy belekóstoljon, és mivel az esetek 99%-ban az emberek rájönnek, hogy a távolról szimpatikus sport mégsem nekik való, így ki tudja próbálni, hogy rá is igaz e ez az elmélet.
2015. máj. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ui: egyébként az, hogy te 30 éves férfi vagy, milyen szempontból volt releváns a kérdésednél?
2015. máj. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azert volt relevans, hogy van pasija. Minek kell beszolni? Kulon egy posztot irni ezert? Te edzo vagy egyebkent?
2015. máj. 23. 08:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Edzés szempontjából tényleg a legfontosabb, hogy egy nőnek van pasija. Ez alapján kell edzést választani, ez fontos.


Emberek.. ne legyetek már.. fölöslegesen ennyire.. jajj.


Menjen le egy klubba ami közel van, ökölvívást jól oktatnak. A flórián tér az 1-es villamos megálló? Ha az a hely amit gondolok, akkor ott egy nagyon jó képességű edző van, valamilyen Alex. Hozzá biztos hogy érdemes járni.


De másik szempont: mivel általában a box edzések színvonalasak, ezért lehet lakhelyhez közeli edzést választani, nem kell feltétlen átutazni a fél városon egy edzés miatt.


Ökölvívás árszabása általában tisztességes szokott lenni, sokat lehet edzeni tisztességes pénzért, és az edzés sok baromsághoz képest legalább értelmes, hasznos, minőségi.


Összehasonlításképpen: 10-15 rugót ki lehet fizetni heti 2-3 edzésnek hazudott baromkodásért is ahol semmi hasznosat nem tanul, nem gyakorol az ember.


Én ennyit tudtam írni, ne vedd beszólásnak az elejét.. de ha annak veszed, felebaráti beszólás volt, én is elgondolkodom ha beszól valaki, lehet hogy igaza van másnak.

2015. máj. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Thai box -os nő ismerősöm van. Ha érdekel, megkérdezem hova jár. Írj privit, ha igen, hogy észrevegyem.
2015. jún. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Kőbánya Box Club-ban Berki Ferencet keressétek, Budapesten szerintem az egyik legjobb edző. Bármiben tudok segíteni, írj nyugodtan!

2015. júl. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!