Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kemény súlyzós edzés mellett...

Kemény súlyzós edzés mellett most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Heti 4-5 alkalommal másfél, két órát edzek. Fehérjét iszok, edzésnapon 3-at, pihenőnapon kettőt. Kérdésem az lenne, hogy ha napközben megeszek 3 teljes kiörlésű kenyérből készült szendvicset sok zöldséggel és hússal, majd meleg ételt eszek, edzek, (ilyenkor egy adag fehérje) és utána egyek? zöldséget vagy húst vagy valamit? Mert Le kellene adni pár kilót, és nemtudom h jól csinálom-e. hogyan tudnék így a legkönnyebben fogyni? Milyen étrendet ajánlotok?
2010. febr. 25. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Bár azt leszegezném, nem vagyok sem profi testépítő, sem dietetikus, de szerintem az étkezéseddel nincs baj, pont megfelelő. Viszon a fogyás leghatékonyabb módja az aerob vagy kardioedzés. Bár a súlyzós edzésed hosszú és minden bizonnyal igen megerőltető, ezek szerint még sem égetsz el elég kalóriát a fogyáshoz sem közben, sem a regenerációs ciklusban. Én azt javaslom, hogy minden edzésed előtt végezz fél óra könnyedebb kadiót, vagy inkább aerob mozgást, mondjuk fuss vagy biciklizz kifejezetten laza tempóban, vagy csak végezz fél óra gyorsabb sétát (mindezt megteheted az edzőteremben is, futópadon és szobabiciklin). Ez már az edzés előtt elindítja a zsírégetést, ami minden bizonnyal nagy hasznodra lenne. Remélem tudtam segíteni.
2010. febr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elmondanám, h a "profik" úgy tolják, h télen tömegelnek, azaz nagy súlyokkal dolgoznak,közben esznek mindent, ami csak beléjük fér, közben meg is dagadnak meg hájasodnak.

Aztán nyáron meg jön a szálkásítás meg a fölösleg leadása.

Ezek meg a leírásod alapján az jön le, h neked fingod nincs az egész témáról, szal szerintem jobban tennéd ha bemennél egy biotechbe vagy valami hasonló boltba, ahol személyesen kérhetnél segítséget, mert ahogy elnézem itt más probléma is van.

2010. febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
14:08 gondolom a csórikám nem mr olympiára készül
2010. febr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 14:08-nak mondanám h nem testépő akarok lenni... Első válaszoló tanácsát megfogadom, remélem segít majd. De azért várok még válaszokat :P
2010. febr. 28. 15:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor is jobban járnál, ha benéznél egy ilyen boltba, főleg h INGYENES!!!
2010. febr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!