Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy mit sportoljak...

Nem tudom, hogy mit sportoljak 14/L táncoltam sokfélét atlétikáztam félévet és most semmit a labdaérzékem=0-val mit érdemes ebben a korban elkezdeni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 18:57
 1/3 anonim válasza:
Megpróbálkozhatnál a divattánccal ( Fashion-nel) vagy esetleg a hip-hop-pal. Én is Fashion-re járok és nagyon jó önbizalom fejlesztő meg mozgásfejlesztő én nagyon szeretem és azt pont ilyen korban érdemes elkezdeni mert őszintén nem tudok kisebbet elképzelni ahogy ilyet táncol... Itt egy videó róla hátha tetszik: https://www.youtube.com/watch?v=YuPZhdliIy8&feature=youtu.be
2015. jún. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szexet mindenképpen
2015. jún. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha lábra akarsz edzeni, a kosárlabdát vagy kézilabdát ajánlom. De ehhez viszonylag nagy kéz jól jön. Nem tudom, neked hany cm a kézfejed? Ha általánosan szeretnél sportolni, ajánlom az úszást, esetleg evezest.
2015. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!