Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gondoltátok már ezt:" Most...

Gondoltátok már ezt:" Most már muszáj tennem valamit! "?

Figyelt kérdés

Már régóta fontolgatom,hogy minden nap vagy legalább hetente 4-5x mozgok valamit. De volt amikor elkezdtem aztán abbahagytam...

Igazából kövérnek nem mondnám magam 58 kg vagyok 169 cm. Szóval ezzel nincs semmi bajom,csak a fenekem két oldalt van egy kis felesleg ami nem tetszik,illetve a combomon kellene formálni.

Nem tudom,hogy ti is vagytok-e vagy voltatok-e ilyen helyzetben?


A napokban találtam egy 30 napos guggolás kihívást,gondoltam azt megcsinálom és van itthon egy szobabicikli és azon is tekerek napi mondjuk 20 percet.


Arra gondoltam,hogy aki szeretne csatlakozhatna hozzám és ötleteket is szívesen várok a problémára... szerintem együtt könnyebb elkezdeni és folytatni is. :))


Előre is köszi a válaszokat. 18/L



2015. jún. 1. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerencsére soha életemben nem volt olyan, hogy ne sportoltam volna aktívan.
2015. jún. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Osynho ***** válasza:

Mielőtt energiát szánsz a mozgásra, érdemes lenne képbe kerülni a dologgal kapcsolatban, hogy az eredmények is jöjjenek, és ne add fel idő előtt. Ajánlom a sárga kapszula című könyvet (google) és a body builder alapismereteit.


Először azt kellene eldöndeni, hogy fogyni, vagy izmosodni szeretnél, aztán valamelyikhez megfelelő étrendet és edzést kellene összeállítani.

2015. jún. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor 12 évesen 160 centihez voltam 70 kiló körül, meg 10 méter futást se bírtam, akkor fogtam magam és lefogytam. Aztán ugyan abbahagytam, meg elég eszetlenül is csináltam az edzést, de most újrakezdtem 17 évesen és egészen belejöttem. Már nem csak felülésezek meg bicepszezek, hanem értelmesen csinálom, edzésterv szerint. Néhány kiló izom is feljött.
2015. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!