Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nektek ki a kedvenc Forma-1...

Nektek ki a kedvenc Forma-1 pilótátok és kit utáltok a legjobban?

Figyelt kérdés
Az én véleményem: JEAN-ERIC VERGNE minden és mindenki fölött, de Hamilton, Rosberg, Massa és Perez is a kedvenceim közé tartoznak. Akit pedig nagyon utálok, az a nyomorék Vettel, a gyenge Räikkönen, a kivénhedt, elöregedett Button, a lassú Hülkenberg, a túlzottan fiatal Verstappen, a még vezetni sem tudó Maldonado és Kvyat, valamint a kĐcsög Montoya. A többiek még elmennek.

2015. jún. 2. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Kedvencem Raikkönen, a stílusa miatt, nagyon bírom. Sajnálom, hogy nem sikerült jó autót tenni alá, amikor elkezdett felfelé ívelni a pályája.

Akit utálok, Hamilton, szintén a stílusa miatt, olyan nagyképű, ellenszenves.

2015. jún. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem Berger volt a kedvencem, meg Hill es Alesi is. Schumachert es a hulye Villeneuve-ot nem alhattam. Manapsag mar nem nezek F1-et.
2015. jún. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
44%

Kimi+

(ny)Alonso -

2015. jún. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Évek óta nagyon ritkán fordul elő, hogy néhány percet látok egy-egy futamból, így aztán nagyon kedvencem sincs, inkább közömbösek. Egyedül Raikkonennek szurkolnék, ha jól menne, de sajnos nem megy jól... Amúgy a régiek közül nekem Mansell volt a kedvencen.
2015. jún. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Régebben nagy Forma 1 rajongó voltam. Ma már nem szeretem, egyáltalán nem nézem.

Hakkinen volt a kedvencem.

Schummachert nem szerettem, de csak azért nem, mert ő volt Hakkinen vetélytársa, egyébként nem volt vele bajom. Nagyon tehetségesnek tartom őt is. És normálisnak is tűnt, nem olyan elszálltnak, mint a mostaniak.

2015. jún. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%

Kedvenc:Alonso az összetettsége miatt, Hamilton a nyers tehetsége miatt és Räikkönen a stílusa miatt.

Akit nem igazán kedvelek az Vettel, mert túl sok volt már belőle és túl szerencsés volt.

Maldonádon én jól szórakozok :)

2015. jún. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Régen Coulthard volt a legnagyobb kedvencem, de Häkkinent ki nem állhattam. Kár, hogy őt favorizálták Dennisék, pedig Coulthard fényévekkel jobb volt nála.
2015. jún. 2. 16:46
 8/11 Florance47 válasza:
Nekem Vettel a kedvencem. De ha nem neki szurkolok, akkor Ricciardo vagy Räikkönen.
2015. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Florance47 válasza:
73%
Amúgy Hamiltont, Alonsot és Rosberget nagyon nem bírom.
2015. jún. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

a kedvencem Vettel

legjobban hamiltont utalom

2015. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!