Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy lánynak milyen ruha a...

Egy lánynak milyen ruha a legpraktikusabb tornára, sportolásra?

Figyelt kérdés

Az iskolába már a végsőket nyomjuk, de már elég régóta kint tesizünk az udvaron vagy a suli mellett lévő sportpályán. Én nagyon izzadékony típus vagyok, a tornaruhám is egy fehér vékony póló meg egy kis testhezálló rövidnadrág és szó szerint megrohadok benne. Régebben is ilyen problémáim voltak, már nem tudom mit vegyek fel. Járok konditerembe is edzeni meg esténként agy reggelente kocogok is, meg régen kézilabdáztam még általánosba. Viszont most bekerültem egy sportkörbe és nyáron diákmunka mellett elfogok járni atlétikára is. De sajnos nem tudom hogy kint a nagy melegbe milyen ruha lenne a legjobb. Egyik osztálytársnőm mondta hogy ő sportmelltartóba és sport nadrágba vagy ilyen sportbugyiban szokott futni. De mesélte hogy rengeteg olyan fiatal lány van akik dresszt vesznek fel vagy testhezálló pólót és nadrágot.


Én sajnos 175 cm magas és majdnem 90 kiló vagyok. Régen 110 voltam de lefogytam tornával meg egészségesebb étrenddel, de még akarok fogyni és izmosodni és erre nekem a nyár lesz a legalkalmasabb mert több időm lenne mozgásra. Nem tudom milyen ruhát kellene választanom hogy jól is érezzem magam benne és ne süljek meg benne 200 méter futás után.


2015. jún. 4. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Minél kevesebb annál jobb :)
2015. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!