Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek a vádlimmal?

Mit tegyek a vádlimmal?

Figyelt kérdés
Régen elég sokat sportoltam, de bizonyos okok miatt abba kellett hagynom, igy már kb 2éve nem nagyon űzök semmilyen sportot, néha járok futni, meg úszni szoktam. Azonba azt vettem észre, hogy a vádlim meglehetősen vastag, olyannyira, hogy már nem szép. Legalábbis szerintem. 2 dolgora gondoltam. az egyik, hogy a több éves balett-tól lett ilyen, vagy attól, hogy nem mozogtam az utóbbi években tul sokat, igy zsir rakodott le rá. Szerintetek melyik verzió lehet, és melyik hogy lehet eltűntetni? Nagyon köszönöm a segítséget előre is.
2010. febr. 27. 18:01
 1/2 anonim válasza:
Érdemes elmenni (sport)orvoshoz, és tőle megkérdezni. A leírásod alapján nem tudhatjuk, hogy a baleset következménye-e a megvastagodott vádli. Ha az orvos nemleges választ ad, és tényleg zsírszövetről van szó, érdemes heti három-négy alkalommal vádligépen edzeni. Szinte minden jobb konditeremben megtalálható.
2010. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem a seérülés miatt miatt van megvastagodva! egyébként pont az a bajom h nem nagyon merek edzeni mert akkor izmosodik és még vastagabb lesz:S
2010. febr. 28. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!