Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen mozgást ajánlotok,...

Milyen mozgást ajánlotok, hogy feszesebb alakom legyen? Mennyi idő alatt lesz látható eredménye?

Figyelt kérdés

165 cm, 58 kg, 23/L. Pár hete átálltam az egészséges étkezésre, cukor, fehér kenyér, krumpli nélkül.


Tegnap pl ezt ettem:

reggeli: almás tejes zabkása (50g zab)

tízórai: rozskenyér, sajttal és zöldséggel

ebéd: sütőzacskóban sült kafiol, gomba, hagyma, 1 alma

vacsi: banán, pár szem dió és mogyoró


Csirkehúst, tojást és halat is rendszeresen eszek, csak tegnap épp zöldséges kedvem volt. A kérdés az lenne, hogy milyen sportot válasszak. Futni vagy úszni el tudok menni, edzőterembe viszont nem szívesen járnék (nincs is rá pénzem). Itthoni torna is szóba jöhet, esetleg súlyzókat is tudok hozzá szerezni.


Melyik mozgásformát ajánljátok? Tornázzak youtube videókra? Vagy keressek gyakorlatokat és állítsak össze vmit? Heti hányszor érdemes tornázni? És a legfontosabb: mennyi idő alatt lesz látható eredménye?


2015. jún. 19. 13:53
 1/2 anonim válasza:
Figyelj ha csini akarsz lenni akkor vágj bele a lovaglásba! Szuperül megmozgat, velem csodát művel ( nem fogyási szándékkal kezdtem el lovagolni ,ez csak egy "mellékhatása" ) nagyon jól megmozgat, szuper alakod lesz, és egyenes tartásod, fegyelmezett leszel és jók lesznek a reflexeid! ;) Nálam fél év altt észlelték a szüleim, hogy nőtt a mozgásigényem én pedig fogytam csinosodtam! :)emellett remek időtöltés! :D
2015. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A lovaglas abszolut nem vonz, de azert koszi a valaszt
2015. jún. 20. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!