Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Semmilyen mellfeszesítő torna...

Semmilyen mellfeszesítő torna nem hat? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
16 eves vagyok, es D kosaras melltartot logok. A mellem melltartoban jol nez ki viszont ha leveszem log. Es borzaszto. Nagyon nem szeretem. Nagyon sok dolgot olvastam errol, es szeretnek olyan embertol hallani valamit aki tenyleg probalta mar. Sok edzo szerint hat, sok embertol azt hallottam hogy nem! Valaki valamilyen tapasztalat? Elore is nagyon koszonom!

2015. jún. 22. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
32%

azért nem hat mert nincsen ilyen torna.

akkor lehetne esetleg változás,ha jelenleg zsíros vagy,lediétázol,mivel a mell zsírszövet abból is fogynál és a végeredmény lehetne egy kisebb de feszesebb cickó.

2015. jún. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 aikiboxer ***** válasza:
A melleidtől függetlenül nem árt, ha csinos vagy, és ezt rendszeres edzéssel tudod elérni. Kezdj el saját testsúlyos (például Fegyencedzés) vagy valamilyen súlyzós edzést (például hot iron, kettlebell) és formáld magad. A melleid formáján sajnos edzéssel nem lehet változtatni, de nem is biztos hogy kell -- a férfiak ízlésvilága jóval befogadóbb, mint a nők önkritikája. Ha NAGYON lógnának, és ez végletesen zavar, majd megműtteted egyszer.
2015. jún. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

rendes edzés kell hozzá, egyik barátnőm lejött velem edzeni a konditerembe, és rendesen edzett rá, a tanácsaim alapján. Sokat javult, már nem lógnak neki annyira. Ha gondolod, meg tudom írni neked is.

24L

2015. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!