Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a jobb melyik a veszély...

Melyik a jobb melyik a veszélyesebb a ökölvivás vagy a thai boksz vagy a kick box? Melyik való inkább nagydarabnak és melyik való kis véznának? Melyik a jobb önvédelmi harcstílus?

Figyelt kérdés

2015. jún. 26. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazabol egyik sem "onvedelmi harcstilus" mert egy fegyveres tamadoval szemben pl. egyik sem tud mit kezdeni.


ezek kuzdosportok, utcai harcban, onvedelmi szituacioban valo alkalmazasuk erosen ketseges eredmennyel jar.

2015. jún. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig az a hatásosabb amelyikhez jobban ért a művelője... Ne azalapján válasz sportot, hogy hány ember szerint az a jobb, hanem amihez kedved, elhivatottságod van...
2015. jún. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez igazából személyiségtől függ, hogy ki melyik sportágat választja, nem alkaté.
2015. júl. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zedo Aragaya1 ***** válasza:
A thai box szerintem annyiban veszélyesebb, hogy abban van térdelés, könyöklés is, mikkel komolyabb sérüléseket is lehet okozni, bár a másik kettő sem veszélytelen. Utcai bunyóra sztem bármelyik jó, bár a thai box sztem jobb az előbb felsoroltak miatt, azt viszont nem tudom én se, hogy milyen alkatúnak fekszik jobban ez, vagy az. Fegyveres támadások ellen viszont tényleg nem adnak védettséget.
2016. szept. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!