Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ehhez a súlyhoz hány gramm...

Ehhez a súlyhoz hány gramm szénhidrát/fehérje stb kellene izmosodáshoz? (többi lent)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, lány, 163 cm és 44 kg. Izmosodni szeretnék, és egy kis segítséget szeretnék kérni hogy kezdjek bele:) Tehát sportnak, arra gondoltam, mivel itthon van egy lépegetőnk, délelőtt 10 km-ert lépegetnék, és délután is 10-et utána pedig Kayla Itsinestől a bikini body című könyvéből csinálnék erősítő gyakorlatokat, de akinek van jobb, hatékonyabb edzésterve megköszönném ha leírná nekem:)) Szóval az izmosodáshoz, mit egyek mikor stb.. és edzés után mit egyek? És előtte?

Aki ezekre tudna nekem válaszolni nagyon megköszönném mert igazán sokat segítene! :)) Elnézést ha kicsit értelmetlenül fogalmaztam..:d

És délután ehetek almát? Nagyon szeretem a zöld almát és így délután este fele jó lenne azt nassolni úgy, hogy nem áll a céljaim útjában vagy mi.. :D



2015. júl. 1. 17:49
 1/1 anonim válasza:
ha izmosodni szeretnel akkor tomegnovelo etrend kell minden esetben,aminek az a lényege hogy a napi szükséges kalóriád felett legyél.Sok szenhidrat es feherje.Szenhidrat gyanant egyel rizst es zabpelyhet,feherjenek meg a lehjobb a csirkemell.neked ha 44 kg vagy akkor olyan 90 gramm feherje kell,ami 360 gramm csirkemell naponta,ezt oszd el napi 6 étkezeshez.A szénhidrátot meddig ebben az esetben nehéz megsaccolni ,mert az alkat kérdése.Attól függ hogy ha könnyen izmosodsz akkor 132-176 gramm szenhidrat kell,ha viszont nehezen tapad raktad az izom akkor 260-300 gramm szenhidrat is kellhet.Nezz utana miben mennyi van.A lepegetest kikerülheted ,mert azt inkabb fogyasnal kene.Inkabb enyhe sulyzós gyakorlatok,vagy ilyenek.Remelem segitettem ha még kérdésed van nyugodtan irj :D alméban van gyümölcscukor ami ebben az esetben is kerülendő mert arra kell törekedni hogy tömegnövelés alatt minel szárazabb izmot szedj fel,ahhoz pedig nem jó még a gyümölcscukor sem
2015. júl. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!