Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet szponzort találni?

Hogyan lehet szponzort találni?

Figyelt kérdés
Még csak 15 éves vagyok ,de világbajnoki 2. és európabajnoki 1. és 3. helyezést értem el karatéban.(Sokan nem tudják, de a karate nem olimpiai sport, bár ez még nem lefutott téma.)A problémám az, nincs elég pénz, hogy kiutazhassak a következő világbajnokság helyszínére, holott eredményeim szerint kijutottam.(Legtöbb csapattársam ugyanilyen problémával küzd.)
2015. júl. 8. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Keresd fel a helyi szupermarketet, kis boltokat, vállalkozókat, ha lenne menedzsered ő is ezt csinálná.
2015. júl. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sajnos magyarországon a eredményes, felnőtt versenyzők is szponzor hiánnyal küzdenek, az utánpótlás még nehezebb helyzetben van. Haja, focizni kellett volna menni, oda ömlenek az adóforintok, máshol sajnos szinte lehetetlen :(
2015. júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

a fókuszba illő probléma.

írj az rtl-nek,tuti kimennek hozzád egy riportra ha tényleg ilyen eredményeid vannak aztán vagy jelentkezik egy sport menedzser ennek hatására vagy felkerestek egyet.

de egyszer már volt is egy ugyanilyen riportjuk pár éve,valami világbajnok fiatal magyar csaj karatésban aki a meló miatt nem tudott rendesen készülni a versenyre.

2015. júl. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!