Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem tudok fenékből,...

Miért nem tudok fenékből, combból és csípőből fogyni?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok, 65 kg, körte alkatom van. Csupa zsír vagyok a fentebb említett területeken, és ha megőrülök se tűnik el. Egy ideje meg is állt a fogyásom. Miért? Guggolást, kitörést nem akarok csinálni, mert nem akarok még nagyobb lenni, nem akarok izmot, csak a zsírt akarom eltüntetni.

2015. júl. 19. 15:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként 80 kg voltam, de nem látom magamon ezt a mínusz 15 kg-t sem...
2015. júl. 19. 15:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vészes a körte alak, én férfi szemmel szépnek látom. Azt is gyanítom, hogy kicsit eltúlzod. Ha a zsírt akarod eltüntetni, akkor szálkásító étrendet kellene követned, mellette pedig aerob és kardió tevékenységet végezni. Ha nem lenne világos így hirtelen, akkor az "Alapismeretek' címszóra keress rá, azt hiszem 1. találat, alul van a tovább gomb.
2015. júl. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Hidd el, nem túlzom el...
2015. júl. 19. 16:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Szedsz fogamzásgátlót? Ha igen, akkor ott a bűnös!
2015. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Genetikai oka is lehet.
2015. júl. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szedek. Milyen genetikai ok?
2015. júl. 20. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!