Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen box zsákot vegyek?

Milyen box zsákot vegyek?

Figyelt kérdés
Napi szinten akarnám használni,nem tudom,hogy bőrt vagy műbőr is elég lenne-e és hallottam,hogy testsúly és magasság is számít nem tudom,hogy igaz-e,de leírom: 171cm---70kg.ha lehet linket is küldjetek már,és nem tudom,hogy lehet-e őket csak ököllel ütni vagy mindenféleképp kell bandázst vagy kesztyűt felvenni

2015. júl. 25. 13:07
 1/2 sfi01 válasza:
Szia termemben lassan 2 éve 150 centis kamion ponyvából készült zsák boxingclub ról rendeltem, 15e körül volt az ára nagyon elégedett vagyok vele, napi szinten használva van többen is járnak edzésre, kapja rendesen ütéseket rúgásokat is, semmi szakadás vagy sérülés nincs rajt. Kesztyűt bandázst szerintem használj nehogy sérülés legyen.
2015. júl. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2015. aug. 4. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!