Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Azt szeretném meg kérdezni...

Azt szeretném meg kérdezni hogy valahol van lehetőség arra hogy fiú, vetkőzős táncot tanuljanak, gondolok itt pl a magic mike xxl-ben látottakra Mike egyéni táncáról?

Figyelt kérdés

#fiú #vetkőzőstánc
2015. júl. 26. 02:18
 1/2 anonim ***** válasza:
És abba belegondoltál hogy az esetek 99%ában alpárivá ittasodott 50es dagadt nők előtt kellene ezt csinálnod vagy jól szituált pénzes bu-zeránsok előtt?Keress normális melót akkor már inkább,mint a pénzbehajtó,díler,autótolvaj stb.
2015. júl. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kereslet van rá bőven, egyre többet hallom, hogy vetkőzőfiút rendelnek egy-egy házibuliba is fiatalok, na de sztem ezt nem lehet tanulni pl OKJ-s tanfolyamon :) a fene tudja, ez csak úgy jön .. hát te tudod mi mennyit ér meg neked, de ne hidd h sok pénz van benne, én már meglepődtem, mikor az egyik házibuliba egy viszonylag ismertebb srácot szedtek aki vetkőzött a csajoknak (na meg az ott lévő X számú látens homónak), és ahhoz képest h teljesen levetkőzött, összesen 30 ezret kért. na azért ez durva sztem, meg voltam győződve hogy kb 200 alatt nem vállalja senki, aztán hoppá, dehogynem ...

Szóval mint látod, ez a piac is telítődött, és nem adnak extra nagy gázsikat 1-1 fellépésért, amellett hogy alapból nagyon bevállalósnak kell lenned persze, és akkor ezek szerint a semmiért ...

2015. júl. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!