Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Master Dance, Black Time...

Kovács Denny Dániel kérdése:

Master Dance, Black Time Hip-Hop vagy Red One tánciskola?

Figyelt kérdés
Budapesti tánciskolák érdekelnének, mert elszeretném sajátítani ezt a táncstílust és érdekelne, hogy melyikre lenne érdemes elmenni, mind tanárunk, mind suli szempontjából.

2015. júl. 30. 21:15
 1/3 anonim válasza:
3 évig blt-s voltam, tanártól függ hogy végül megtanulsz e táncolni vagy csak a pénzedet dobtad ki, amúgy a táborok nagyon jók, ott többet fejlődsz mint egy év alatt. A Red oneba szerintem csak akkor menj ha már jól nyomod, úgy hallottam ott nem tökölnek sokat
2015. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

2015 szeptembere óta tanulok a Master Dance tánciskolában. Szeptembertől decemberig Baráz Krisztiánnál a Kezdő csoportban, jelenleg pedig túl vagyok első két középhaladó órámon.

Én eredetileg a mozgáskoordinációm fejlesztése érdekében kezdtem el táncolni.

Az eddigi tapasztalataim pozitívak. Nálunk egyáltalán nem tanárfüggő a fejlődésed tempója, mindenki egyformán színvolas koreográfiákat állít össze. A különbséget kizárólag a szint határozza meg. A kezdő csoportban főként a koreográfia pontos visszaadására, míg a középhaladóknak már inkább a magabiztosságra és színpadi jelenlétre koncentrálnak. A haladó csoporttól még messze vagyok, Úgyhogy arról nem tudok érdemben nyilatkozni. Ők nagyon ügyesek. :)

Fontos megjegyeznem, hogy a tánciskola nagy hangsúlyt fektet a közösség fejlesztésére közös programokkal (bulizás, korcsolyázás), családias a hangulat, ahogy a szlogen is hirdeti (MD a második családom).

A fentiek fényében csak ajánlani tudom a Master Dance-t! ^^

2016. jan. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én már 2 éve a Master Dance-nél táncolok és csak jó tapasztalataim vannak. :)

2 tanárunk van, mindketten elképesztő tánosok, oktatók és nagyon jófejek.

Ha az MDbe jössz, kétség kívül el fogod sajátítani a hip-hopot és nem mellesleg fantasztikus társaságban, jó hangulatban fogsz táncolni és fejlődni.

Az árak teljesen megfizethetőek, a havi tandíj 10.000 Ft.

Csak ajánlani tudom! ;)

2017. okt. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!