Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kaptam a férjemtől egy ellipti...

Kaptam a férjemtől egy elliptikus trénert. Nagyon jó, teljesen átmozgat. Még csak pár napja csinálom, éegyelőre ellenállás nélkül. Mennyi idő alatt lesz valami látszatja? Mennyi idő múlva fokozhatom a terhelést, úgy hogy a szervezetem is bírja?

Figyelt kérdés

Napi 2X40 percet. Előre és hátrafelé is tekerem.

Nem sportoltam eddig.


2010. márc. 7. 23:49
 1/2 anonim válasza:

Az elején én napi 25 percet csináltam. Kb. 1 hét után váltottam fokozatot. A hátrafelé tekerésnek akkor van leginkább haszna, ha a középső szarvakat fogod.

Eredmény, ez sokmindentől függ. Mennyit eszel egy nap? Diétázol? Mennyi a folyadékbevitel? Stb. Nálam úgy 3 hónap múlva látványos volt az eredmény. Ma már egy másfél órás filmet végigtaposok rajta simán közepes fokozaton.

2010. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem vagyok nagyétkű, próbálok sok zölséget, gyümölcsöt enni. különösebb diátát nem tudok tartani, mert muszáj a kislányommal együtt vacsoráznom, mert különben nem eszik.

folyadék: 2,5-3liter legalább naponta.

ezért is tekerek kétszer egy nap.

2010. márc. 9. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!