Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen motort vegyek?

Milyen motort vegyek?

Figyelt kérdés
Jelenleg robogóm van, de nagyobbat szeretnék. Sport motorra gondoltam. A cross, quad nem vonz. 125ccm-re gondoltam. Tudtok ajánlani valami jó sport motort?

2015. aug. 17. 11:03
 1/4 Dominiq Toretto válasza:
Cagiva Mito 125. Nagyon jó megbizható kis vasak. De ha nemakarsz füstölni akkor Honda CBR-125. Azok már négyütemüek,Igaz nem olyan méregzsákok mint például egy (CAgiva Mito Aprilia rs) De legalább jó hangjuk van tartósabbak és keveset esznek.
2015. aug. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! KTM duke 125 (2016) mennyire ajanlod?
2015. aug. 17. 13:49
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagy valami hasonlót tudtok mondani mintKinézet? Kinezetre.
2015. aug. 17. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj a 2T-nél ilyen kis köbcentiben. Egy 125-ös Aprilia vagy Cagiva kegyetlenül bír menni, nem tötyög, nem naptárban méred a gyorsulását, autópályázhatsz vele (egy 4T 125-sel kibéreled a kapaszkodósávot szinte) meg úgy alapból jobb is. Ezekre mondhatod azt hogy sport motor mert tényleg azok, de egy 4T-s társa rosszabb mint egy robogó.
2015. aug. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!